ONAY TESİSAT HIZLI GÜVENLİ HİZMET ONAY TESİSAT HIZLI GÜVENLİ HİZMET
Sayfa Yükleniyor..
Lütfen Bekleyin...

Hakkımızda

Size biraz bizden bahsedelim

Onay Tesisat 1996 yılında İstanbul Kadıköy’de su tesisatı, sıhhi tesisat ve mekanik tesisat üzerine başladığı profesyonel iş hayatı serüveninde bugün İstanbul’da ve Türkiye’nin farklı yerlerinde su tesisatı, sıhhi tesisat ve mekanik tesisat alanında oluşturduğu yaşamsal ve konforsal çözümlerle bir marka haline gelmiştir.

Yüzlerce iş bitirme ve akabinde gelen müşteri memnunluğu, çeyrek asra yakın tecrübesi, mekanik tesisat ilmi üzerine uzmanlığı sayesinde bugün İstanbul’un pek çok yerinde Onay Tesisat şubeleri bulunmaktadır.

Misyon Değerlerimiz

Müşteri sorunlarına en hızlı yanıt verip, pazar ihtiyaçlarına göre en geniş ve en kaliteli ürün portföyünü yaratıp; sektördeki en uygun fiyatları pazardaki en büyük rekabete zorlayarak, halkımızın hak ettiği hizmet ve ürünleri pazara sunarak sektöre yön veren ve yöneten, alanındaki en büyük marka logosunu taşımak Onay Mekanik Tesisat’ın misyon değerlerinin özüdür.

Vizyon Değerlerimiz

Projelerimizde en verimli teknikleri, hizmetlerimizde kalıcı üstünlükleri, Avrupa (EN), Amerika(ANSI) ve diğer Dünya ülkelerinin çoğunun kabul gördüğü kalite standartlarında işler üretmek için;

Sektördeki tüm yeniliklerin, fuarların ve inovasyonların peşinde, teknolojinin tüm imkanlarını müşterilerimize sunarak kalıcı üstünlüğümüzü sürdürülebilir mükemmellik ilkemiz doğrultusunda evlatlarımıza daha yaşanabilir bir Dünya bırakabilmek adına sürekli geliştireceğiz.

Buraya Nasıl geldik ?

Onay Tesisat; yaklaşık çeyrek asırdır bu sektörün içerisinde. Mekanik tesisat işi Onay Tesisata aileden kalma bir mirastır. Yarım asırdır kazan sanayi ve buhar tesisatı üzerine çalışan diğer aile fertleri bugün Türkiye’nin önde gelen akışkan yataklı buhar kazanı uzmanları arasındadır. (Onay Tesisat, Ayvat Tesisat, Ayvat Mekanik, KV Makine). Çekirdekten yetişme teknik kadrosu, dürüst, disiplinli ve enerjisi çok yüksek ekiplerle oluşturduğumuz Onay Mekanik Tesisat ekiplerinin koordinasyonu; bugüne kadar her iş bitiminde gelen müşteri memnuniyetinin bizlere armağanıdır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Mekanik tesisat adına verdiğimiz emek çok uzun tecrübe derslerinin Onay Tesisat ekibine birikimidir. Basit bir su kaçağı tamirinden-kalorifer kazan ve tesisatına, lavabo gideri tıkanıklığından-anahtar teslim doğalgaz tesisatı projelerine kadar işletmenize veya hanenize mekanik tesisat anlamında tamir, bakım, onarım, fizibilite, proje, taahhüt, raporlama, imalat, montaj, demontaj adına anahtar teslim en hızlı, en kaliteli, en ergonomik ve en ekonomik çözümleri sunacağımızı taahhüt ederiz.

Onay Tesisat bir Ayvat Mühendislik & Mekanik iştirakıdır.
×

Merhaba!

Onay Tesisat Canlı Destek Servisine Bağlanmak için lütfen sorunuzu yazabilirsiniz. Zaman kaybetmek istemiyorsanız; 0530 238 18 34 no'lu telefondan hemen arayabilirsiniz!

× WhatsApp Canlı Destek