ONAY TESİSAT HIZLI GÜVENLİ HİZMET ONAY TESİSAT HIZLI GÜVENLİ HİZMET
Sayfa Yükleniyor..
Lütfen Bekleyin...

Su Kaçağı Tamiri Nedir? Nasıl Yapılır?

Su Kaçağı Tamiri

Problemlere Doğru Müdahale Doğru Zamanda ve Doğru Şekilde Olmalı!

İşyerinizde veya evlerinizde su tesisatlarınızda çeşitli problemler yaşanabilmektedir. Bu arızalar bazen hiç umulmadık yerlerde ve zamanlarda karşınıza çıkabilir. Ancak burada size düşen doğru müdahaleyi yapabilmek veya yaptırabilmektir.

Biz Onay Tesisat ekibi olarak İstanbul’da bir çok noktada siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kadıköy, Ataşehir, Maltepe ve Ümraniye gibi noktalarda bulunan servis ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Doğru arızaya doğru müdahale için sizde Onay Tesisat ile iletişime geçip profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Su kaçağı tespitinde son teknoloji cihazlarımız ile noktasal tespit yaparak gereksiz yere hiçbir yeri kırıp dökmeden sadece problemli bölgeye özel müdahale yapıyoruz. Böylece eviniz veya iş yeriniz gereksiz biçimde kirlenmiyor ve zemin hasarlı hale gelmiyor.

Daima sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyoruz. Böylece arızalar konusunda en güncel bilgiye sahip olarak en yeni teknolojiler ile sizlere en uygun hizmeti veriyoruz.

Onay tesisat ekibi su kaçağı arıza tespitinde her daim kaliteyi prensip edinerek su kaçağı tamirinde garantili işçilik sunuyoruz.

Paranızı çöpe atmayın, tesisat işi ONAY taahhütüdür.

7/24 Acil Servisimiz için;

×

Merhaba!

Onay Tesisat Canlı Destek Servisine Bağlanmak için lütfen sorunuzu yazabilirsiniz. Zaman kaybetmek istemiyorsanız; 0530 238 18 34 no'lu telefondan hemen arayabilirsiniz!

× WhatsApp Canlı Destek