ONAY TESİSAT HIZLI GÜVENLİ HİZMET ONAY TESİSAT HIZLI GÜVENLİ HİZMET
Sayfa Yükleniyor..
Lütfen Bekleyin...

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Onay Tesisat ile işinizi şansa bırakmayın!

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir? Nasıl Anlaşılır?

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? diye mi araştırıyorsunuz? Tam yerine geldiniz. İşe başladığımız ilk yıllarda tıkanıklık açma konusu müşteriler için tam bir kabustu. Kırmadan dökmeden, gider borularında deformasyona yol açmadan tıkanıklık açmak kolay değildi. Ama son yıllarda teknolojinin eşsiz nimetleri 0 hata ve 0 deformasyon ile tıkanıklık açmayı 30 dk gibi kısa bir sürede müdahale edilebilir bir sorun haline getirdi.

Onay Tesisat, 1996 yılından beri tuvalet tıkanıklığı açma konusunda İstanbul Anadolu Yakası tüm semt ve mahallerine fiyat farksız, en geç 1 saat içerisinde ve garantili tıkanıklık açma hizmeti veren lider firmadır.

Robot cihazlarla, dedektörlerle, kameralı teçhizatlarla ve tesisat ilminin uzmanı teknik kadrosu ile işe başladıktan sonra en geç 30 dakika içerisinde tuvaletinizi sizlere tertemiz, sanki hiç tıkanmamış olarak teslim edebiliriz.

  • Tuvalet Tıkanıklığı Neden Olur?
  • Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
  • Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
  • Tuvalet Tıkanmasının Çözümü Nedir?

Tuvalet Giderleri Neden Tıkanır?

Tuvalet giderlerinin tıkanması genellikle aşağıdaki faktörlerin bir sonucudur.

1.si tesisat malzemelerinin yanlış seçimi
2.si proje ve uygulama hataları
3.sü ise tuvalet giderlerine atılmaması gereken atıkların atılması

Konu ile ilgili daha fazla bilgi için konuya özel kaleme alınmış teknik bilgi makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Peki Ne Yapmalı?

Eğer ki; tıkanıklık, gider borularının başlangıcında ve düşük mukavemetli basit bir tıkanıklık ise aşağıda sizler için derlediğimiz evde kendi başınıza yapabileceğiniz pratik çözümler sunan teknik bilgi makalemiz (buradan ulaşabilirsiniz) mutlaka işinizi görecektir.

Yalnız bu çözümlerin gider borularındaki düşük mukavemetli tıkanıklıklar ve gider borularının üst kısımlarındaki (giriş bölümüne yakın) tıkanıklıklar için daha faydalı olabileceğini unutmayın.

Profesyonel Çözüm Mü Arıyorsunuz?

Evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz çözümleri derlediğimiz makalemizde bulunan yöntemleri denediniz, fakat sorununuz halen çözülmedi mi? Buradan 2 sonuca varabilirsiniz.

  • 1.si karşılaşmış olduğunuz tıkanıklık, mukavemet direnci yüksek-zor bir tıkanıklıktır veya gider borularının iç taraflarında veya logar kısmında bir tıkanıklık mevcuttur.
  • 2.si ise tıkanıklık sebebi gider borularının eğimleri ile ilgili olabilir.
    Bu bulgular artık tıkanıklık sorununuzun profesyonel bir müdahaleye ihtiyacı olduğuna işaret eder ve buradan sonra yapacağınız müdahaleler artık tıkanıklık sorununuzun daha da kötüleşmesine yol açabilir.
    Bu noktada yapılması gereken ilk iş, sorunun köküne inmek ve gider borularını analiz etmek olacaktır.

Bizler, yaklaşık çeyrek asırdır bu işler ile ilgilendiğimiz için tarafımıza danışan müşterilerimize her zaman sorunun kök nedenini analiz etmeyi tavsiye etmişizdir.
Örnek verecek olursak, sorununun kök nedenini bulmadan sadece robot ile açılan gider boruları, zamanla tekrar tıkanma olasılığına sahiptir. Belki de sorun gider borularının montaj hatası ile veya proje hatası ile yetersiz eğimli olarak döşenmesidir.

Belki de kullanılan kimyasallar boru civarında incelmeye veya dar boğazlar oluşturmaya başlamıştır. Ya da belkide tıkalı olan gider boruları değil, logardır.

UNUTMAYIN!
Sorunu tahlil etmek çözümün yarısıdır.
Onay Tesisat olarak;
Her zaman iş ahlakı olarak, müşterilerimizin menfaatlerini para kazanmanın üstünde tutmayı kurumsal ilkemiz haline getirdik. Bu sebepten tuvalet tıkanıklığı sorunu için tarafımıza başvuran veya danışan müşterilerimiz için ilk olarak gider borularında teknik analiz yürütürüz. Tıkanıklık ile ilgili veriler toplar ve kök nedeni saptarız.

Böylece tıkanan tuvaletin olası tekrarını göz önünde bulundurur ve analizini yaptığımız sorunu müşterilerimize rapor ederiz. Böylece tıkanıklığı gidermemizi garanti altına almış oluruz.

Kamera ve dedektör sistemli yüksek teknoloji cihazlarımız ile analizini yaptığımız gider borularındaki tıkanıklığı, mukavemet kırıcı yüksek basınçlı robotlarımızla 30 dk içerisinde açmış oluruz. Olası tekrarına mahal vermeden sorunu ortadan kaldırırız.

Ücretsiz fikir alabileceğiniz teknik danışmanlarımız 7/24 çağrılarınızı yanıtlamak üzere bir telefon uzağınızdadır…

Paranızı çöpe atmayın, tesisat işi ONAY taahhütüdür.

7/24 Acil Servisimiz için;

×

Merhaba!

Onay Tesisat Canlı Destek Servisine Bağlanmak için lütfen sorunuzu yazabilirsiniz. Zaman kaybetmek istemiyorsanız; 0530 238 18 34 no'lu telefondan hemen arayabilirsiniz!

× WhatsApp Canlı Destek